Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp S   - Fin stickat topp . Turkos
Topp S ny  - Oanvänd
Blå topp, S - Super söt blå topp från vero Moda! Säljer då den inte kommer till användning! Har sytt igen ett litet håll (se de två sista bilderna) men det är absolut inget som syns på utsidan! Hör gärna av dig vid frågor och köp med Instabox för snabbast leverans ❤️‍🩹😊
Topp S turkos  - Tubtopp
Topp  - Så snygg topp! Pris kan diskuteras                            LÅNADE BILDER
Denim topp/jeans topp - Denim topp från Gina använd en gång i storlek S
Fin topp - Randig fin topp som inte kommer till användning länge är som ny
Topp - Ett ljusblått linne från New Yorker med öppen rygg
Topp
Topp - 89

Topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Pretty little thing
Färg: Blå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den är från pretty little thing och har en öppning under brösten/rosetten🦋🩵

Leah
Leah
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lågmidjade linnebyxor - Lågmidjade linnebyxor från Hm. Bara använd några få gånger
SÖKER - Söker sånna klackar från Zara i nästan nyskick! Hör gärna av er om ni kan vill sälja! Inte mina bilder🖤
Cardigan  - Slutsåld cardigan från Zara😍
Beige stickad topp med öppen rygg - Ny med prislapp. Supersöt beige stickad topp med korta trumpetärmar och öppen rygg som knyts med en rosett i nacken. Toppen har ribbade detaljer i midjan och vid ärmsluten, vilket ger en snygg passform och trendig look.
Liknande annonser
Visa alla