Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Långärmad tröja
Långärmad tröja  - 89 Långärmad tröja  - 90

Långärmad tröja

Storlek: M
Märke: Zara
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygg svart långärmad tröja🤩

Julia Robertsson
Julia Robertsson
(28)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Långärmad tröja  - Så snygg långärmad tröja från zara ❤️
Långärmad tröja  - En långärmad svart mysig tröja från Zara med guldknappar på ärmarna, den sälj pga att jag inte använder och är i storlek S🖤🪩
Långärmad tröja med nitar - Säljer denna fina långärmade tröjan med nitar vid slutet av ärmarna från Zara. Använd ett fåtal gånger.
Långärmad tröja Zara - En tunn långärmad tröja från Zara med bruna mockaringar på armbågarna. Storlek m
Långärmad tröja - Svart långärmad tröja med rosa och spets detaljer från Zara i Stl S. Använd fåtal gånger. Priset går att diskutera. Budgivning sker vid högt intresse. Har du några frågor eller funderingar är det bara att höra av sig😊
Långärmad tröja  - Långärmad tröja men som är som en croptop! Super skön, från zara! Stl medium! Men är lite oversized! Snyggt print som är i bra skick!
Svart långärmad tröja - Säljer en enkel och stilren svart långärmad tröja. Perfekt för både vardag och mysiga hemmakvällar. Tröjan har en normal passform och är gjord i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Ett måste i garderoben för alla säsonger!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Stickad tröja - Trendig butteryellow stickad tshirt
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!