Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
90 tal tröja  - Tröja med massa Ikoniska rappare på. Bra skick. Har storlek XL men vill säga att sitter som M.
Vintage adidas 90 tal tjocktröja - Retro Adidas 90 tals sweatshirt i marinblått och ljusgrönt med vita detaljer längs ärmarna. Klassisk rund halsringning och Adidas-logga på bröstet. Oversized passform och långa ärmar, perfekt för en sportig och avslappnad stil.
Lotto vintage track jacket 90-tal retro jacka L - Snygg och äkta vintage track jacket från Lotto i klassisk 90-talsdesign. Jackan har en mörkblå bas med rosa, turkosa och neongröna detaljer som verkligen sticker ut. Broderad Lotto-logga på bröstet och originaldragkedja med Lotto-zip. Tillverkad i 100 % polyester och producerad i Malaysia, vilket är typiskt för äldre Lotto-plagg. Passformen är boxig och tidstypisk, storlek L enligt etikett och funkar även oversized beroende på hur man vill bära den.
Retro sweatshirts 90-tal - Alla är i mycket gott skick. Oversized S/38 100 kr/st
90-tals Montana blues fleece - säljer den här jättesnygga quarter zip fleecen i storlek S, säljs för att den inte passar längre
Stickad tröja från zara - Köpt för 500 använd en gång men den är tyvärr lite kort
80-tals tröja💕 - En vintage tröja från 80talet som har ’glittrigt’ möster. Den är i väldigt bra skick och jag säljer den för att jag inte använder den längre💕💕
Stickad zip tröja  - Fin zip tröja ifrån Hampton republik. Size S
90-tal, Stickad Tröja
90-tal, Stickad Tröja - 89 90-tal, Stickad Tröja - 90 90-tal, Stickad Tröja - 91

90-tal, Stickad Tröja

Storlek: M
Märke:
Färg: Grå

260 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

RESERVERAD Dundersnygg stickad 90-tals tröja i grå ull-akryl-mix. Fin att ha över en snygg skjorta! Använd men i mycket fint skick, inga synliga defekter. Längd-60 Axlar-56 Bröst-56 Ärm-50 Kant-40 (cm). 30% Ull 70% Akryl.

Bruno
Bruno
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
70-tal, Flanellskjorta  - Urtjusig rutig skjorta med dolk-krage från 70-talet. I superfin rejäl bomullsflanell i lila och grönt och med schyssta pärlemorknappar! Längd-70cm Axlar-38cm Bröst-43cm Midja-43cm Ärm-54cm. Priset är förhandlingsbart! ⭐️
Liknande annonser
Visa alla