Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå Väst - Säljer denna gråa väst i storlek 46/48 (passar mig som är storlek 38 bra)❤️
Grå väst - En grå farfarsväst från märket CANDA
Grå väst - Grå väst med dragkedja
Grå väst / hoodie  - Grå väst / hoodie med dragkedja! Rymlig strl S i mjukt material. Endast använd 2-3 ggr
Vit och grå ärmlös väst - Skit Snygg ärmlös väst i vitt och grått med ett klassiskt rutmönster🔥 Använd få gånger, o har ingen idé att ha kvar den! (Kan mötas Stockholm elr frakta)
Grå fluffig pälsimitation väst - Supermjuk och fluffig väst i grå pälsimitation. Den har en cool, ruggad struktur med breda ränder och ger en riktigt mysig vibe. Perfekt för kalla dagar när du vill sticka ut och hålla dig varm.
Grå väst med dragkedjor - Snygg grå väst med ribbad krage och nederkant. Västen har en rak passform och är försedd med dragkedja framtill samt två snedställda fickor med dragkedjor. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en avslappnad look.
Grå väst
Grå väst - 89 Grå väst - 90

Grå väst

Storlek: L
Färg: Grå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå väst i bra skick

agnes_lundell
agnes_lundell
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Merinblå kofta från Samsøe Samsøe - Stilren merinblå kofta från Samsøe Samsøe i topp skick , den har varmt material och passar perfekt under din jacka på vintern . Den är i storlek S men passar M , skriv för frågor eller likande 🤗
Ralph lauren tröja - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ralph lauren som är i storlek 10-12, säljer denna då den är liten på mig men passade när jag var 13/14 som man kan se på bilden! Priset är lågt då jag vill få den såld snabbt. Pris kan diskuteras!
Beige alpacka blend omlottkofta från Gina Tricot - Fin omlott tröja, har använt en gång så i nyskick, kom gärna med prisförslag
Brun stickad kofta med stora knappar -  Säljs ej längre och köpt i primark utomlands därav priset. Den är helt oanvänd med prislappen kvar❣️pris går att diskuteras 🫶
Intimissmi tröja - Den jättefina intimissmi tröjan ett litet hål vid tummen men inte något man tänker på
Zadig tröja  - Säljer denna eftertraktade zadigtröjan då den tyvärr var för liten, den är använd men i fint skick. Obs bilderna är från förra säljaren. Den är I storlek 14s vilket ska motsvara xs men tycker själv att den är lite mindre. Pris kan diskuteras💗💗💗💗
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS, kan upplevas större i storlek, likt en S. Finns en fläck på loggan men går nog bort i tvätt eller med vanish. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad