Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart väska och plånbok från DKNY
Svart väska och plånbok från DKNY - 89 Svart väska och plånbok från DKNY - 90 Svart väska och plånbok från DKNY - 91 Svart väska och plånbok från DKNY - 92 Svart väska och plånbok från DKNY - 93

Svart väska och plånbok från DKNY

Storlek: bag
Kategori: Väskor
Märke: DKNY
Färg: Svart
Skick: Bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart väska och matchande plånbok från DKNY. Väskan har silverfärgade detaljer och dragkedjor, perfekt för både vardag och fest. Plånboken har flera fack och en praktisk dragkedja. Båda är i mycket bra skick och har ett diskret mönster som ger en lyxig känsla. Utan skavanker på utsidan, fläckar på insidan. Du får plats med datorn i den.

Daniella Ulusoy
Daniella Ulusoy
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart plånbok från DKNY - Snygg och stilren svart plånbok från DKNY i mycket bra skick. Den har flera kortfack och en genomskinlig ficka för ID-kort. Perfekt för att hålla ordning på dina kort och kontanter. Enkelt och elegant design med en liten logotyp i guld på framsidan.
Svart plånbok från DKNY - Säljer en stilren och elegant svart plånbok från DKNY. Den är gjord i ett snyggt syntetmaterial och har en praktisk design med flera fack och en dragkedja för mynt. Perfekt för att hålla ordning på kort och kontanter. Den är i bra skick och redo för en ny ägare!
DKNY PLÅNBOK - DKNY - plånbok  Svart läder och tyg.  Guld detaljer  Knappt använd, nyskick.
DKNY plånbok - Svart plånbok från Dona Karen New York
DKNY väska - Svart DKNY crossbody väska💕
Dkny väska  - Säljer min väska som är i bra skick, knappt använd. Den är äkta.
Svart plånbok från DKNY - Snygg svart plånbok från DKNY med subtilt mönster och en elegant logotyp i metall. Plånboken har en praktisk dragkedja för säker förvaring av dina tillhörigheter. Perfekt för att hålla ordning på kort och kontanter med stil.
Dkny väska med plånbok  - Säljer min fina Dkny väska tillsammans med plånbok. Plånboken har lite fläckar på, kan skicka fler bilder vid instresse. Kvitto finns. Man kan köpa de separat om du är intresserad så säg bara till så löser jag det.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.