Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska DKNY - Säljer denna fina väskan från DKNY, väskan är i väldigt fint skick och sparsamt använd.
Dkny väska äkta - Dkny väska i nyskick
Dkny väska  - Grå/ beige
Dkny väska med plånbok  - Säljer min fina Dkny väska tillsammans med plånbok. Plånboken har lite fläckar på, kan skicka fler bilder vid instresse. Kvitto finns. Man kan köpa de separat om du är intresserad så säg bara till så löser jag det.
DKNY väska - DKNY Väska köpt från Åhléns för ca 3000kr. Använd och kedjan har tappat färgen lite som ni kan se på bilden därav säljs den billigt
Väska Dkny - Väska från DKNY, som ny! Nypris 2999kr Mitt pris 1100kr
Dkny väska  - Nyskick!
Väska dkny
Väska dkny - 89 Väska dkny - 90 Väska dkny - 91

Väska dkny

Storlek: 0
Kategori: Väskor
Märke: DKNY
Färg: Beige

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska DKNY, lite skadad

Bartek
Bartek
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart hand/axelväska från Raffinato - Aldrig andvänd svart axelväska från Raffinato i mjukt skinnimitation. Väskan har en snygg rynkad design med dragsko upptill och justerbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med original dustbag.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk logga framtill.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Mini läder handväska - Säljer en snygg liten väska med guld detaljer. Vid snabb affär så kan priset diskuteras ❤️
Mörkblå axelväska med nitar - Snygg mörkblå axelväska i skinnimitation med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har flera fack, dragkedjor och en framficka med coola nitar och spännen. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig och passar till många olika stilar.
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.