Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart väska
Svart väska  - 89 Svart väska  - 90 Svart väska  - 91 Svart väska  - 92

Svart väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Den här väskan är både fin och elegant, pris kan alltid diskuteras ☺️

🤍
🤍
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart väska - Snygg svart axelväska från Emilie M. med två framfart.😍
Svart väska - CIA design uf drop 02 svart väska!🤍
Svart väska - En svart väska med fina detaljer säljs för bra pris!
Svart väska - En svart väska med orm mönster och silvrig kedja från asos. Aldrig använd.
Svart väska - Fin svart väska som ej kommer till användning! Fint skick 💕 Man kan växla mellan det långa bandet eller det korta. Köpt på Kappahl för ca 250 kr 🖤
Svart väska - Svart sammets väska Från mango Använt några gånger Guldiga detaljer
Svart väska! - Super najs svart väska med detaljer, köpt second hand så vet ej vart den är ifrån!🥰
Svart väska - Säljer denna snygga svarta väska då den inte används, ser ut som ny, kan sänka priset vid snabb affär
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Valentino väska med kedjehandtag - Snygg svart väska från Valentino med silverfärgade kedjehandtag och dekorativ V-detalj framtill. Väskan har en elegant tofs i metall och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Köpt från Valentino, använts ett par gånger 🖤
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer en klassisk Louis Vuitton handväska i brunt monogrammönster med guldfärgad kedja. Väskan kommer med en matchande monogram clutch och ett rött kortfodral. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och ikonisk design.