Alla kategorier > Väskor
DKNY
DKNY - 89

DKNY

Storlek: LITEN
Kategori: Väskor
Märke: DKNY

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

DKNY väska äkta

Mag Parwin
Mag Parwin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
DKNY - DKNY väska (äkta). Vintage -  Köpt i början på 2000-talet. Finns tillhörande plånbok om intresse finns att köpa den med, skriv i meddelande.  Se slitage på metall och läderet på bilderna.
DKNY - Äkta DKNY väska i bra skick, dock är handtagen lite slitna, se bild
Dkny väska - Vintage väska köpt secondhand, använd ca 2-3 ggr så i bra skick
DKNY väska - Väska från DKNY. Svart med guldig text, nitar på bandet, ficka på baksidan och även flera små fack inuti! Köpt i USA o endast använd en gång.
DKNY - Handväska - Handväska DKNY BRYANT SHOP TOTE SUTTON. Marknadspris ca 2100:-, säljer för 1250:-
DKNY väska - Svart DKNY crossbody väska💕
DKNY - Äkta, nyskick, roseguld
Dkny  - Plånbok dkny nyskick knapp använd.  äkta nypris 1000
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :) vet ej vart den är ifrån!💕🙏
Maje väska - Intressekoll på denna fina Majeväska! Den är i storlek M och i fint skick! Kontakta vid fler bilder eller frågor! 🤍😇 Kan tänka mig gå ner i pris!
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
Svart quiltad handväska axelremsväska  - Snygg, aldrig använd