Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Manchesterbyxor  - Svarta manchesterbyxor som inte längre används. Stora i storleken då de är 32 och jag vanligtvis ofta har 34
Manchesterbyxor - Från Palmetto's, köpta i vintagebutik i London, strl S
Manchesterbyxor  - Ett av par gråa manchesterbyxor från Brandtex! Stetchigt och jättskönt material. Står ingen storlek, men skulle säga att dom sitter som S. Jag är 162 cm för referens.
Manchesterbyxor  - Ett par jätte fina manchesterbyxor från Lindex. Jag säljer den för att dem har blivit för små för mig. Dem är fortfarande i ny skick då jag inte har inte har hunnit använda dem vid många tillfällen.Det finns resårband så du kan Justera dem eget val.
Manchesterbyxor - Olivgröna manchesterbyxor från Sweet Skateboarding Company märkta storlek S, skulle dock säga S/M. Relaxed modell, i fint skick!! Enbart lätt använda. Modellen är 1.78 och brukar bära S/M. Skriv vid frågor!!🫶
manchesterbyxor  - baggy manchesterbyxor från fillipa k, långa i benen på mig som är 177🌸 kan mötas i stockholm och tveka inte att fråga om ni undrar något🌷
Noa

Manchesterbyxor

Storlek: MEDIUM
Kategori: Jeans & Byxor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Assnygga manchesterbyxor

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Diesel jeans - Midjemått: 35cm rakt över, innerbenslängd: 86cm 💗
Lågmidjade jeans  - Jätte snygga lågmidjade omsydda jeans ifrån Bershka! Sitter jätte snyggt, skulle säga storlek storlek S/EU 36/W27. Midjemått: ca 37cm. Innerbenslängd: ca 76cm.💕 skriv om ni vill ha fler bilder med jeansen på eller på det omsydda! Jag kan ofta posta samma dag som varan är köpt!
Vita Crocker Cobra Zip jeans med slits - Säljer ett par vita jeans från Crocker, modell 321 Cobra Zip. De har låg midja, bootcut och slitningar framtill. Dragkedjor på bakfickorna och coola blå detaljer längst ner på benen. Materialet är 98% bomull och 2% elastan för skön stretch. Jag har storlek 38 i byxor o dessa passar, det är bara lite små men kan fortfarande andvända dom.
Svarta Replay jeans skinny fit hyperflex  - Säljer ett par svarta Replay jeans, de är W28 men passar även 29. De är i bra skick och alltså typ oanvända. Längd är 28 också.
Lågmidjade jeans - Storlek 25/30. Innerbenslängd 75cm och midjemått 33cm. Helt nya
Rock & Republic jeans Victoria Beckham - Snygga blå jeans från Rock & Republic i samarbete med Victoria Beckham. Modellen har raka ben och coola broderade kronmotiv på bakfickorna. Klassisk femficksdesign, silverfärgade detaljer och slitningar för en trendig look.