Alla kategorier > Mode > Väskor
DKNY väska
DKNY väska - 89 DKNY väska - 90 DKNY väska - 91

DKNY väska

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Märke: DKNY
Färg: Grå

400 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

35cm x 24cm, grå/brunt tonad, inga synliga skador, bra skick, mycket fickor och utrymme innuti, finns en ficka i mitten av väskan med drag kedja som är perfekt för att ha sitt smink i och ha ordning i väskan.

Bella
Bella
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
DKNY väska  - Nu säljer jag min älskade DKNY väska!!! Köpt för ca 2500kr.
DKNY väska - Säljer min fina och praktiska DKNY väska (äkta). Kommer inte till användning längre. Färgen har lossnat lite från märket men inget som syns tydligt.
DKNY väska  - Jag säljer nu min gamla favvo väska från DKNY💖 super rymlig, får plats med dator osv, dustbag ingår. Jag köpte den på NK i Göteborg så den är äkta och i fint skick med äkta läder!!  Måtten är 34x23,5 🫶💖
DKNY VÄSKA - DKNY - väska  Färg grå utsida med svart insida.  3 innefack.  Magnet lås.  Använd 1-2 gånger så är i skick som helt oanvänd.
DKNY väska - Grå väska från DKNY med medföljande skyddspåse
DKNY Väska - Super fin grå DKNY väska i fint skick!
DKNY väska - Svart DKNY crossbody väska💕
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Vit handväska med dragkedja - Stilren vit handväska i syntetmaterial med två handtag och en silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en rektangulär form och minimalistisk design, perfekt för att lyfta din outfit. Snygga sömdetaljer och enkel att matcha. Köpt från Loppis, är i väldigt bra skick 🤍