Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Jag säljer denna väska för att den inte kommer till användning. Den är i väldigt bra skick. På utsidan har den ett fack och på insidan har den två lite mindre.
DKNY väska - Svart DKNY crossbody väska💕
DKNY väska!! - Supersnygg svart DKNY väska, inte så använd! Köpt för 2999 kr och säljer för 1000 kr!
Dkny väska - Praktisk svart Dkny väska, använd några få gånger och har inga skador.
DNKY Väska - DKNY väska, svart tyg med guld detaljer medföljande axelbandsrem. Original. Knappt använd. Lite slitage på metalltassarna undertill. Fråga gärna om fler bilder.
DKNY väska - Säljer min otroligt fina svarta 100% läderväska med silver kedja från DKNY.  Väskan köptes i USA inne i DKNY butik. Fint skick, försiktigt använt Dustbag tillkommer.
Väska - Säljer denna fina DKNY väska jag fått i present för nåt år sen! Vet därmed inte vad den köptes för men mitt pris är 399 då den inte har några defekter alls och knappt använd! Väldigt rymlig! Går att ta bort detaljerna som hänger om man vill;)
Dkny väska  - Säljer min väska som är i bra skick, knappt använd. Den är äkta.
Väska
Väska - 89

Väska

Storlek: Mellan
Kategori: Väskor
Märke: DKNY
Färg: Svart

85 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min, inprincip oanvända DKNY Väska, då den inte kommer till användning. Super bra skick 🌟🌟

Morsal Zubari
Morsal Zubari
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick. köpt av en annan här på plick för 1500kr.
Vit handväska från Marc by Marc Jacobs - NÄSTA BUD FÅR VÄSKAN! Snygg vit handväska i äkta skinn från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och logoplatta. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem och dragkedja. Insidan är fodrad med svartvitt mönster med märkets logga. Finns tecken på användning och en skråma förekommer (se bild). Rekommenderar att använda en magic sponge på väskan eftersom att det texturerade lädret gör det enkelt för smuts att sätta sig i springor. Mått: 30x22x12cm, Axelrem medföljer.
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Alma BB väska - BUDA RIMLIGT! Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Svart Saint Laurent axelväska i skinn - Säljer en svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och flera fack inuti. Medföljer matchande svart plånbok med knappstängning. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och stilren look. Har aldrig använt eftersom att jag fick den i present och jag har inte den stilen!!!!
Rosa handväska  - Jätte fin rosa handväska
Vinröd handväska från Bershka - Snygg vinröd handväska från Bershka i skinnimitation med stilrena silverdetaljer och dubbla handtag. Väskan har en klassisk, boxig form och ett rymligt innerfack med dragkedja. Perfekt för dig som gillar att ha med dig allt du behöver och vill ha en chic look.