Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
DKNY väska - Svart DKNY crossbody väska💕
DKNY väska - Väska från DKNY. Svart med guldig text, nitar på bandet, ficka på baksidan och även flera små fack inuti! Köpt i USA o endast använd en gång.
Dkny väska  - Säljer min väska som är i bra skick, knappt använd den är som ny. Den är äkta.
Dkny väska  - Säljer min väska som är i bra skick, knappt använd. Den är äkta.
DKNY väska!! - Supersnygg svart DKNY väska, inte så använd! Köpt för 2999 kr och säljer för 1000 kr!
DKNY VÄSKA - DKNY VÄSKA, underbar skick
DKNY väska - DKNY Väska köpt från Åhléns för ca 3000kr. Använd och kedjan har tappat färgen lite som ni kan se på bilden därav säljs den billigt
DKNY väska  - Säljer denna DKNY väskan! Priset kan diskuteras✨ Skriv gärna innan du trycker på köp nu❤️
DKNY väska
DKNY väska - 89 DKNY väska - 90

DKNY väska

Storlek: ?
Kategori: Väskor

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin äkta DKNY väska som jag fick av en familjemedlem, tyvär så är den inte min stil men super fin ändå🖤 väskan är äkta och köpt för 2år sedan för2000kr. Den är i bra skick, frakt: 50kr

zahraa
zahraa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla