Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
DKNY väska - 35cm x 24cm, grå/brunt tonad, inga synliga skador, bra skick, mycket fickor och utrymme innuti, finns en ficka i mitten av väskan med drag kedja som är perfekt för att ha sitt smink i och ha ordning i väskan.
DKNY väska - Svart DKNY crossbody väska💕
Dkny väska  - Säljer min väska som är i bra skick, knappt använd den är som ny. Den är äkta.
Dkny väska  - Säljer min väska som är i bra skick, knappt använd. Den är äkta.
DKNY väska!! - Supersnygg svart DKNY väska, inte så använd! Köpt för 2999 kr och säljer för 1000 kr!
Dkny väska - Praktisk svart Dkny väska, använd några få gånger och har inga skador.
Dkny väska  - Säljer denna väska från Donna Karen i Mycke bra skick
DKNY väska - Intressekoll på denna väska, bra skick ser ny ut. Nypris 3500
DKNY väska
DKNY väska  - 89 DKNY väska  - 90 DKNY väska  - 91

DKNY väska

Storlek: 0
Kategori: Väskor
Märke: DKNY

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super bra skick, knappt använd

Isabella Hubbert
Isabella Hubbert
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
 monogram axelväska - Säljer en liten och snygg axelväska med klassiskt monogrammönster i brunt och beige. Väskan har både handtag och axelrem i ljusbrunt skinn, samt guldfärgade detaljer och dragkedja. Insidan är röd med svarta ränder. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Ljusrosa quiltad handväska Miu Miu - Säljer en ljusrosa handväska från Miu Miu med quiltad design och guldfärgade detaljer. Väskan har ett snyggt mönster, dragkedja upptill och både handtag och axelrem. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med unik look.
Beige axelväska med guldfärgat spänne - Snygg beige axelväska i skinnimitation med långa axelband och ett stilrent guldfärgat vridlås framtill. Väskan har en modern, strukturerad form med dekorativa band på sidorna och minimalistisk design. Perfekt för dig som gillar clean och trendig look. Använd ca 3ggr så typ nyskick
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
Svart flätad väska - Handväska som är helt ny!
Svart handväska  - Långt band medföljer ❤️lite av guld färgen har försvunnit på dragkedjan 💕priset kan diskuteras